Interview met Robbert Kemperman over provinciewinnaar Rugbyclub DIOK
2018-09-11 00:00:00

De twaalf provinciewinnaars zijn de afgelopen weken allemaal bezocht door de juryleden van de verkiezing Vereniging van het Jaar. Bij DIOK kwam hockeyinternational Robbert Kemperman langs en werd daar na zijn bezoek geïnterviewd door de lokale omroep Sleutelstad.

“Ik kreeg hier een goed en warm gevoel bij. Dat voel je als je het terrein op loopt en ook als je het verhaal van DIOK hoort. Met alle plusjes en weinig minnen moet ik hier een rapportcijfer over gaan geven. Daar moet ik even over nadenken, maar ik geef ze een goed kans.” aldus Robbert Kemperman. Lees en luister hier het hele interview terug. 

    Volg ons op

    Powered by Vote Company

    Om deze website ten volle te benutten dient u cookies te accepteren - toon details