Interview met Juvat Westendorp over provinciewinnaar Show- en Drumfanfare Oranje IJsselmuiden
2018-09-11 00:00:00

De twaalf provinciewinnaars zijn de afgelopen weken allemaal bezocht door de juryleden van de verkiezing Vereniging van het Jaar. Bij Show- en Drumfanfare Oranje IJsselmuiden kwam ambassadeur Juvat Westendorp langs en werd daar na zijn bezoek geïnterviewd door de lokale krant en nieuwswebsite Brugnieuws.

“Het is mooi om te zien dat deze vereniging niet alleen een belangrijke rol speelt in het leven van de mensen die bij de vereniging aangesloten zijn, maar ook in de hele gemeenschap. De vereniging is een trotse vereniging voor iedereen! Door samen aan concoursen of twirlwedstrijden mee te doen, versterken ze dat gevoel en vieren ze vaak feest!”. aldus Juvat Westendorp. Lees hier het hele interview terug. 

    Volg ons op

    Powered by Vote Company

    Om deze website ten volle te benutten dient u cookies te accepteren - toon details