Interview met Erik van der Hoff over provinciewinnaar toneelvereniging Zoldertejater
2018-09-11 00:00:00

De twaalf provinciewinnaars zijn de afgelopen weken allemaal bezocht door de juryleden van de verkiezing Vereniging van het Jaar. Bij toneelvereniging Zoldertejater kwam ambassadeur Erik van der Hoff langs en werd daar na zijn bezoek geïnterviewd door de lokale nieuwswebsite Oosterhout Nieuws.

“Het is mooi om te zien dat deze vereniging niet alleen een belangrijke rol speelt in het leven van de mensen die bij de vereniging aangesloten zijn, maar ook in de hele gemeenschap. Het Zoldertejater is een vereniging met een echt familiegevoel, waar ze mooie voorstellingen spelen.” aldus Erik van der Hoff. Lees hier het hele interview terug. 

    Volg ons op

    Powered by Vote Company

    Om deze website ten volle te benutten dient u cookies te accepteren - toon details